Jdi na obsah Jdi na menu
 


Avril Lavigne

28. 7. 2007

Cursor From: Rex Angel's Heaven

AVRIL  LAVIGNEObrazek

Datum narození: 27.9.1984

Místo narození: Napanee,Ontario,Canada

Znamení: váhy

 Avril není typickou mladou popovou zpěvačkou,ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears.Je divoká skejtařka,která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra.Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru.V tomto sboru zpívala do svých deseti let.Krátce potObrazeké,díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v místní rozhlasové stanici.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru.Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem.Naštěstí si ji všiml šéf společnosti Records,který z ní chtěl udělat popovou zpěvačku klasického formátu.Ona však chtěla být jiná,chtěla být umělcem,který je spojen s tvořením písní,které zpívá.Proto Avril odjela na západní pobřeží Los Angeles,kde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk.To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Avril zpívá se svou kapelou,kterou tvoří bubeník MatObrazekthew Brann,bas kytarista Mark Spicoluk,kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld.Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska,Evropy a Austrálie.V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin",na kterém ukázala opět svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie.Avril se totiž obarvila na blond,na dovolené v Benátkách se zasnoubila se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotila do modních časopisů.

15.7.2006 si AvrilObrazek Lavigne vzala svého přítele,frontmana skupiny Sum 41,Dericka Whibleyho.Soukromý obřad se konal ve měste Montecito v Kalifornii.

17.dubna 2007 Avril Lavigne vydává již svoje třetí album,s názvem "The Best Damn Thing".Avril o ní tvrdí,že je živá,rocková a hlavně hravá.Z tohoto alba známe třeba písničku "Keep Holding on",či "Girlfriend",který nyní válcuje hitparády.Jako další singl vyjde "When You´re Gone".

Obrazek

Obrazek 

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek