Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

25. 6. 2007

VÍTEJTE 

Na této stránečce mi můžete psát své komentáře,dotazy,připomínky i žádosti.Tato stránečka je právě pro Vás pro Vaše připomínky,tak se nebojte a klidně pište, jen směle do toho.

 

 

Candi Kisses

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dopis

(venda, 12. 11. 2011 19:18)

ahoj veru jak se mas nikdy napis na fc.Ja se mam dobre jo a pozdravuj leu joo. AHOJ

SMULA

(smolařka, 9. 5. 2011 18:17)

mám ráda jednoho kluka uz sem s ním chodila ale to nebylo v planu (kamaradky to domluvili) dopadlo to blbe . ze zacatku to bylo vpoho vlastne jsem ho ani nemela rada.ale potom se mi libil vic a vic a navic chodil s mima dvema nejlepsima kamaradkama bojim se zeptat jestli me ma rad a navic blbe sem se vyjadrila pri rozchodu tak se bojim ze bych mu i jeho kamaradum byla pro smich(vzdy je s kamaradama,nikdy neni sam)

Re: SMULA

(Verča, 10. 5. 2011 22:12)

No nechápu proč je tento dotaz tady a možná Ti ani neporadím. Pokud jste se již rozešli záleží na tom jak dlouho to bylo ...pokud již před delší dobou již bych se k tomu nevracela a nechala bych to být a žijte oba svůj šťastný nový život, protože pokud již on má holku, nezasahovala bych již do jeho nového vztahu, to se nedělá. Pokud je tvůj rozchod s tím klukem čerstvý a on ještě nikoho nemá, zeptej se za to nic nedáš. To je má rada, ale záleží jen a jen na tobě. Jinak nežij a neutápěj se v minulosti, stejně ji nevrátíš, žij přítomností a buď šťastná :)

OK............

(Ondraaaaaaaaa, 30. 1. 2008 18:37)

No fakt hele Verčo je to tu boží,hlavně ty fotky kámošů.Ne fakt je to supa celé ty tvoje stránky a ty taky jsi celá supa holka,fakt nekecám jsi jednička aspoň pro mě!!!

JUPÍ FAKT SUPA !!!!

(PETR, 27. 12. 2007 18:44)

Jo,mohu říct fakt bezva našel jsem zde co jsem potřeboval vědět o tobě a prostě o všem co mě zajímá.Jsi super holka a máš suprové stránky,oboje dvoje.Dík a pokračuj piš víc o sobě pls.

Prostě supr stránky

(Míša, 9. 10. 2007 19:33)

Super,hlavně ta super zábava co tu máš,testíky vtípky no prostě supa.Chodím sem celkem často a nikdy se nenudím,vtipy jsou stále nové a je pořád co číst a zkoumat.Super nápad s těma fotkama kámošů,ať ví kdo je opravdu nej a prostě frčí.No prostě a jasně je "in". BEZVA!!!

Pretty web

(Pavel, 24. 7. 2007 20:37)

Jo hezký webový stránky,Chce to sice ještě hodně práce,ale zatím jsou dobrý jestli chceš s něčím pomoc napiš na icq.
Pavel Milička

Fakt bezva

(Hanka, 30. 6. 2007 18:29)

Jo máš to tu pěkné,zhruba stejně,jak na svých prvních stránečkách.Vypadá,že víš co se ti libí a stojíš si zatím.To je super,každý máme své idoly a představy a nikdo je nemá hanit a kritizovat tomu druhému,aniž by si to zkusil sám na vlastní kůži.Vím o čem mluvím,taky se pokouším dělat svoje stránečky a není to opravdu lehké.Drž se a nenech se odradit od otravných kibiců a kritiků,kteří se určitě nějací najdou.Držím ti pěsti,kliďánko pokračuj!!!!!