Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odhal povahu podle kresbiček....

24. 9. 2007

Odhal povahu podle kresbiček...

Víš, že povahu kámošky, svého vyvoleného nebo i úplně cizího člověka můžeš dost dobře poznat podle kresbiček, které si čmárá třeba při telefonování nebo když se nudí?

Když kreslí: kruhy, spirálky nebo kolečka

Pokud se linky kruhů překrývají nebo jsou vystínované, znamená to stres, napětí, nejistotu nebo strach.


Když kreslí: hvězdičky, sluníčka nebo trojúhelníky

Člověk, který si kreslí některý z těchto obrazců má velké super plány do budoucna, je cílevědomý, plný nápadů, energie a chuti do práce.
Když kreslí: obličeje

Hodně ti prozradí výraz kresleného obličeje. Pokud je například vyděšený, může to znázorňovat prožité trauma, šok z něčeho, nebo nepříjemné překvapení. Oválný obličej značí zálibu v jídle, pohodičku a laskavost. Velký nos naznačuje sebevědomí a zálibu v sexu. Širší rty prozrazují citlivého i vášnivého milovníka:-)


Když kreslí: čtverečky

Nenech se oklamat jednoduchostí čtverečků. Lidé, kteří si kreslí právě tento tvar mívají naopak úžasnou fantazii, ale dokáží stát také nohama pevně na zemi. Většinou je skoro nic nerozhodí. Nemají rádi přetvářku a přelétavé vztahy.


Když kreslí: postavičky a panáčky

Tento člověk ví, co chce a jak za tím jít. Chce aby po něm něco zůstalo a rád působí na ostatní lidi nezávisle a zároveň rozumně. Pokud mají ale jeho postavičky krátké nohy, možná o sobě právě trochu pochybuje.